Polski sektor kosmiczny na MSPO 2019

Logo targów MSPO / Credits - MSPO

W dniach 3-6 września 2019 w Kielcach odbędzie się Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Na wydarzeniu zaprezentują się także podmioty polskiej branży kosmicznej, w tym nasz zespół Blue Dot Solutions.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego (MSPO) organizowany w Kielcach to miejsce spotkań osób związanych z branżą wojskową z całego świata, w tym z Europy, USA, Izraela oraz Chin. W tym roku to wydarzenie odbędzie się w dniach 3-6 września. Nie zabraknie też dnia otwartego, który przypadnie na 7 września – będzie to wydarzenie dla osób hobbystycznie zainteresowanych militariami. MSPO organizowane jest w formie targów, można więc nie tylko obejrzeć, ale i przetestować wiele prototypów najnowocześniejszych urządzeń. W tym roku wydarzenie odbędzie się pod znakiem Wystawy Narodowej Stanów Zjednoczonych i 20. jubileuszu Wystawy Sił Zbrojnych.

Nie zabraknie oczywiście polskich firm z sektora kosmicznego. Zaprezentują one swoje dokonania na stanowisku stworzonym przez Polską Agencję Kosmiczną (POLSA) oraz Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego (ZPSK). Na wydarzeniu pojawią się eksperci z branży kosmicznej, jest więc to doskonała okazja do networkingu.

Nasz zespół Blue Dot Solutions przedstawi w tym roku swój autorski projekt lekkich obudów dla wymagającej elektroniki. Będziemy opowiadać o usługach projektowania, testowania i produkcji wielofunkcyjnych konstrukcji dla przemysłu lotniczego i kosmicznego. Do zobaczenia!

Skomentuj

You must be logged in to post a comment.